Překladatelská agentura pro vaše podnikání!

Vítejte na prodejní stránce překladatelské agentury, která vám nabízí kvalitní a profesionální překladatelské služby. Jsme tady proto, abychom vám pomohli překlenout jazykové bariéry a umožnili vám efektivní komunikaci se světem. S naším týmem zkušených překladatelů a tlumočníků si můžete být jistí, že vaše webové stránky, texty a prezentace budou přesně a srozumitelně přeloženy do požadovaných jazyků. 

Jaké služby nabízíme?

Nabízíme komplexní překladatelské služby pro vaše webové stránky e-shopy, prezentace a texty, které vám umožní oslovit mezinárodní publikum a rozšířit vaši globální přítomnost. 

 1. Překlady webových stránek:
  • Přeložíme celé vaše webové stránky do požadovaného jazyka.
  • Překlady budou zaměřeny na zlepšení uživatelské zkušenosti a efektivitu vašich webových stránek.
 2. Překlady prezentací:
  • Přeložíme vaše prezentace do cílového jazyka, zachovávaje jejich původní styl a poselství.
  • Zajištění, že vaše prezentace budou srozumitelné a poutavé pro mezinárodní publikum.
 3. Překlady textů:
  • Přeložíme vaše texty (články, brožury, letáky atd.) do požadovaného jazyka s důrazem na přesnost a jazykovou kvalitu.
  • Zajistíme, že přeložené texty budou mít stejný význam a účinek jako původní verze.

S našimi překladatelskými službami můžete mít jistotu, že vaše webové stránky, prezentace a texty budou vystihovat vaše poselství a budou efektivním nástrojem pro komunikaci s mezinárodním publikem.

Do jakých jazyků překládáme?​​

Naše překladatelská agentura se specializuje na překlad do a z několika hlavních jazyků, které zahrnují angličtinu, češtinu a němčinu.

Angličtina

Angličtina je jedním z našich hlavních pracovních jazyků. Máme tým překladatelů, kteří jsou rodilými mluvčími angličtiny a mají hluboké porozumění anglickému jazyku a jeho nuancím. Své překlady zaměřujeme na jasnost, srozumitelnost a jazykovou správnost, abychom zajistili, že vaše sdělení osloví mezinárodní publikum s účinností a profesionalitou.

Čeština

Jako čeští překladatelé jsme odborníci na češtinu a máme bohaté znalosti místní kultury a obyčejů. S pečlivostí a precizností přistupujeme k překladům do češtiny, abychom zachovali správnou terminologii a jazykový projev. Vaše dokumenty budou doručeny v dokonalé češtině, která splňuje očekávání českého publiku.

Němčina

Němčina je jedním z nejrozšířenějších jazyků v Evropě a nabízí obrovský potenciál pro mezinárodní obchod. Naši překladatelé němčiny jsou zkušení profesionálové, kteří dokonale ovládají tento jazyk a jsou obeznámeni s jeho jemnostmi. S naší pomocí můžete mít jistotu, že vaše překlady do němčiny budou přesné, gramaticky správné a adekvátní kulturnímu kontextu.

Naše cenová politika

Rádi bychom vám poskytli jasný přehled našich cenových sazeb za překladatelské služby. Naše ceny jsou stanoveny na základě počtu normostran, přičemž jedna normostrana odpovídá 1800 znakům včetně mezer. Zde je naše aktuální cena.

 • Cena překladu: 200 Kč vč DPH za normostranu

Podívejte se na kvalitu našich překladů

Chápáme, že důvěra je klíčová při výběru překladatelské agentury. Proto vám zde necháme odkaz na e-shop, který jsme překládali pro našeho klienta. 

Námi přeložený e-shop: Mr. Bee

Kontaktujte nás ještě dnes!

Nemějte obavy a nechte překladatelskou agenturu převzít starosti z překladu a lokalizace vašich dokumentů. Začněte spolupracovat s námi ještě dnes a získejte výhodu kvalitních a profesionálních překladů, které přispějí k úspěchu vašeho podnikání na mezinárodním trhu. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailu a získejte přesný cenový odhad pro vaše překladatelské projekty. 

Mail: info@mrphoenix.cz
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: