SEO copywriting: Zvyšte své prodeje pomocí relevantního obsahu!

Vítám vás na stránce věnované službě SEO copywritingu! Pokud hledáte freelencera, který vám pomůže optimalizovat váš online obsah a přilákat více potenciálních zákazníků na váš web, jste na správném místě. Nabízím komplexní SEO copywritingové služby, které vám pomohou dosáhnout vynikajících výsledků ve vyhledávačích a zvýšit tak vaší zákaznickou základnu.

Co přesně je SEO copywriting?

SEO copywriting je umění psaní obsahu tak, aby byl jak přitažlivý a užitečný pro čtenáře, tak optimalizovaný pro vyhledávače, jako je Google, Seznam nebo Bing. Hlavním cílem je zlepšit uživatelskou zkušenost a podat přesné a úderné informace na správném místě, což povede k lepšímu hodnocení webových stránek ve výsledcích vyhledávání (SERP), což následně přinese větší počet návštěvníků a potenciálních zákazníků.

Proč potřebujete SEO copywriting?

 1. Nárůst návštěvnosti: Efektivní SEO copywriting zvyšuje organický provoz na vašem webu tím, že velmi dobře odpovídá na dotazy, což přitahuje návštěvníky prostřednictvím vyhledávačů. U kvalitního obsahu, který má přidanou hodnotu pro uživatele dochází i k přirozenému sdílení, což má za následek budování odkazového portfolia.
 2. Zvýšená viditelnost: Optimalizace obsahu pro vyhledávače zlepšuje vaši online viditelnost, což vám dává konkurenční výhodu. Budujete tak i svou značku, což se v dlouhodobém časovém horizontu určitě vyplatí. 
 3. Zvýšení konverzí: Kvalitní obsah, který je přizpůsoben potřebám vašich čtenářů, zvyšuje pravděpodobnost, že se návštěvníci stanou zákazníky či že provedou požadovanou akci.
 4. Vytvoření důvěry: Dobře napsaný a optimalizovaný obsah vytváří důvěru u čtenářů a buduje vaši pověst jako odborníka v oboru. Přece jenom možná i vám někdy pomohl kvalitně sepsaný návod, který jste našli prostřednictvím vyhledavačů.

Moje copywritingové služby

 • !!Analýza klíčových slov: Tento dokument není součást služby, ale pro co nejvyšší efektivitu a nastavení obsahové strategie, doporučujeme jeho zpracování. Více informací o tomto dokumentu se dozvíte na stránce: Klasifikační analýza klíčových slov
 • Optimalizace existujícího obsahu: Zkontroluji váš stávající obsah a provedu nezbytné úpravy, aby byl lépe hodnocený v očích vyhledávačů.
 • Vytváření nového obsahu: Napíši kvalitní, originální a přitažlivý obsah, který bude současně optimalizovaný pro vyhledávače a přizpůsobený vaší cílové skupině.
 • Optimalizace metadat: Zajistím, že vaše meta tagy (titulky, popisy) budou atraktivní, relevantní a že splní veškeré SEO náležitosti pro dosažení vyššího hodnocení ve vyhledávačích.
 • Měření a sledování výsledků: Pomocí analytických nástrojů sleduji výkon vašeho webu, abych mohl průběžně optimalizovat obsah a zlepšovat tak uživatelskou zkušenost.

seo-copywriting

Proč si vybrat mě?

 • Odbornost: Mám bohaté zkušenosti a dovednosti v oblasti SEO a copywritingu s přesahem i do PPC, což mi umožnilo testovat různé CTA (výzvy k akci) a další body v textech, které mohou zvyšovat CTR (míru prokliku) vašich snippetů (organický výsledků vyhledávání). 
 • Individualizovaný přístup: Přistupuji ke každému klientovi individuálně a přizpůsobuji moje služby vašim potřebám, cílům a očekáváním, což je tak trochu samozřejmostí.
 • Transparentnost a komunikace: Průběžně vás budu informovat o výsledcích mého úsilí a budu s vámi v případě zájmu úzce spolupracovat, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

Chcete kvalitní texty?Kontaktujte mě!

Máte zájem o služby SEO copywritingu? Neváhejte mě kontaktovat pro více informací nebo nezávaznou konzultaci. Těšíme se na případnou spolupráci. Informace o cenách najdete v mém SEO ceníku.

E-mail: info@mrphoenix.cz
Telefon: +420 734 515 026

Nevyplňujte toto pole: