Poslední SEO specialista, kterého budete potřebovat!

Pokud hledáte efektivní řešení pro optimalizaci svého webu pro vyhledávače, pak jste na správném místě. Jako SEO specialista nabízím své služby, které vám pomohou zvýšit návštěvnost vašeho webu a dosáhnout lepšího umístění v organických výsledcích vyhledávání.

S mojí odborností a zkušenostmi v oboru SEO mohu identifikovat a řešit problémy s optimalizací a navrhnout a implementovat strategie, které povedou k lepšímu umístění vašeho webu, což bude mít za následek zvýšení tržeb či zlepšení jiné požadované akce. Také vám poskytnu pravidelné zprávy o výkonu a poradím s dalšími kroky pro dosažení co nejlepších výsledků. 

Chcete spolupracovat? Prohlédněte si nabízené možnosti!

SEO služby jsou nastavené tak, aby pokrývaly celou škálu potřebných úkonů k dosažení co nejlepších výsledků. Proto preferuji navázání komplexní spolupráce, ale v případě zájmu jsem schopný zpracovat i jednorázové analýzy a výstupy k požadovanému problému. Z pravidla se jedná o analýzu klíčových slov a technickou SEO analýzu.

Chcete-li se dozvědět více informací o mých službách, můžete přejít do detailu jednotlivých služeb a pročíst si důležité informace. Můžete mi položit také jakékoliv dotazy pomocí kontaktního formuláře nebo si rovnou domluvit online schůzku, kde probereme vaše vize a váš projekt. 

Online schůzky probíhají pomocí aplikace Google Meet, což je bezplatná online aplikace, kterou není potřeba instalovat. Jednoduše připojíte kliknutím na zaslanou URL. Jediné co je potřeba si ohlídat, je funkčnost mikrofonu a případně i webkamery, abychom se mohli při komunikaci vidět.

Další informace k jednotlivým SEO službám najdete v jejich detailu: 

Nechte se provést světem SEO a dosáhněte svých cílů s mojí pomocí. Kontaktujte mě ještě dnes ať můžeme začít spolupracovat na vašem úspěšném online byznysu.

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: +420 743 515 026

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Definice SEO specialisty

SEO specialisti jsou odborníci na optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. Jejich hlavním cílem je zlepšit pozici webových stránek v organických výsledcích vyhledávání a tím pomoci zvýšit návštěvnost a celkové tržby e-shopu.

Dobrý SEO specialista analyzuje klíčová slova a fráze, které jsou relevantní pro daný web, a následně provádí činnosti, jako jsou optimalizace obsahu, tvorba obsahu, budování odkazového portfolia či řeší technické úpravy webových stránek s vývojáři.

SEO specialisté také sledují a analyzují výkon webu, aby mohli identifikovat problémy a přijmout opatření ke zlepšení. Jejich práce se neustále vyvíjí, protože vyhledávače neustále mění své algoritmy a způsoby, jak hodnotí webové stránky.